BPSC00131380560T00
MFR.Part #
BPSC00131380560T00
JLCPCB Part #
C17371000
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
110mΩ 3.4A 56uH ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS