LVS404018-150M-N
MFR.Part #
LVS404018-150M-N
JLCPCB Part #
C142134
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 1A 300mΩ 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS