AMRU001313654R7MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AMRU001313654R7MA1
JLCPCB Part #
C5551139
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
14A 18A 4.7uH 7.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS