HFY100505T-102Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
HFY100505T-102Y-N
JLCPCB Part #
C108276
Package
0402
Description
1 1.1Ω 1kΩ@100MHz 250mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS