BPDR00050520270T00
MFR.Part #
BPDR00050520270T00
JLCPCB Part #
C17224075
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
27uH 350mA 350mA 441mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS