GBK160808T-601Y-N
MFR.Part #
GBK160808T-601Y-N
JLCPCB Part #
C285925
Description
-55℃~+125℃ 1 300mΩ 400mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS