BWCU00121008900M02
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWCU00121008900M02
JLCPCB Part #
C2838275
Package
SMD,1.3x1mm
Description
-40℃~+105℃ 100MΩ 125V 2 250mA 300mΩ 50V 90Ω@100MHz SMD,1.3x1mm Common Mode Filters ROHS