BPSD00030321151M00
MFR.Part #
BPSD00030321151M00
JLCPCB Part #
C17588121
Package
SMD,3.3x3mm
Description
150uH 190mA 3.36Ω ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS