CHQ0603T-8N2J-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-8N2J-HU
JLCPCB Part #
C910023
Description
14@500MHz 290mA 4.3GHz 570mΩ 8.2nH High-frequency inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS