BPDR00050530680M00
MFR.Part #
BPDR00050530680M00
JLCPCB Part #
C17385398
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
350mA 350mA 68uH 699mΩ ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS