BPSF00070728220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSF00070728220M00
JLCPCB Part #
C17568387
Package
SMD,7x7mm
Description
180mΩ 22uH 750mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS