SDS0402T-6R8M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SDS0402T-6R8M-N
JLCPCB Part #
C329768
Package
SMD
Description
1.2A 6.8uH 70mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS