CHQ0603T-3N9S-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-3N9S-HU
JLCPCB Part #
C910035
Description
14@500MHz 3.9nH 350mA 410mΩ 7.7GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS