SBK160808T-600Y-N
MFR.Part #
SBK160808T-600Y-N
JLCPCB Part #
C280689
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 400mA 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS