CLH1005T-56NJ-S-NP
MFR.Part #
CLH1005T-56NJ-S-NP
JLCPCB Part #
C280671
Description
200mA 56nH 800MHz 820mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS