BSPQ000402031N5C00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000402031N5C00
JLCPCB Part #
C5581033
Package
1005
Description
1.5nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 1005 Inductors (SMD) ROHS