BSPQ000402031N3B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000402031N3B00
JLCPCB Part #
C5955645
Package
1005
Description
1.3nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 1005 Inductors (SMD) ROHS