BPSD00060545820K00
MFR.Part #
BPSD00060545820K00
JLCPCB Part #
C16197625
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
580mA 600mΩ 82uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS