BPSF00070755150M00
MFR.Part #
BPSF00070755150M00
JLCPCB Part #
C17230367
Package
SMD,7x7mm
Description
15uH 2.1A 2.2A 50.8mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS