BPSL00130952101M00
MFR.Part #
BPSL00130952101M00
JLCPCB Part #
C5577879
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.2A 100uH 260mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS