BPSD00060530820K00
MFR.Part #
BPSD00060530820K00
JLCPCB Part #
C17330151
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
650mA 800mΩ 82uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS