BBPY00100505151Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBPY00100505151Y00
JLCPCB Part #
C4154861
Package
0402
Description
1 140mΩ 150Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS