BPSD00060530220K00
MFR.Part #
BPSD00060530220K00
JLCPCB Part #
C17673351
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5A 220mΩ 22uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS