CD54NP-121KC
MFR.Part #
CD54NP-121KC
JLCPCB Part #
C2455170
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
120uH 480mA 930mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS