BPSD000303215R6M00
MFR.Part #
BPSD000303215R6M00
JLCPCB Part #
C17689266
Package
SMD,3.3x3mm
Description
220mΩ 5.6uH 910mA ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS