BPRR001010411R5T00
MFR.Part #
BPRR001010411R5T00
JLCPCB Part #
C17241534
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.5uH 10A 6.5A 8.1mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS