BPSD00030321271K00
MFR.Part #
BPSD00030321271K00
JLCPCB Part #
C17297266
Package
SMD,3.3x3mm
Description
140mA 270uH 7.8Ω ±10% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS