BPSD00030321121M00
MFR.Part #
BPSD00030321121M00
JLCPCB Part #
C17211811
Package
SMD,3.3x3mm
Description
120uH 2.9Ω 200mA ±20% SMD,3.3x3mm Power Inductors ROHS