BPSC00131360821M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSC00131360821M00
JLCPCB Part #
C17444097
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.34Ω 500mA 820uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS