LVF404026-4R7M-N
MFR.Part #
LVF404026-4R7M-N
JLCPCB Part #
C285856
Package
SMD,4x4mm
Description
2.6A 2A 4.7uH 92mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS