BPSC00131360470T00
MFR.Part #
BPSC00131360470T00
JLCPCB Part #
C17666658
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.4A 47uH 84mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS