BPRR00101031220T00
MFR.Part #
BPRR00101031220T00
JLCPCB Part #
C17694359
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.6A 143mΩ 2.16A 22uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS