SQC322520T-470K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SQC322520T-470K-N
JLCPCB Part #
C285604
Package
SMD
Description
1.3Ω 170mA 47uH ±10% SMD Power Inductors ROHS