BPRR001010512R2TA0
MFR.Part #
BPRR001010512R2TA0
JLCPCB Part #
C17410308
Package
SMD,10.1x10mm
Description
10A 12mΩ 2.2uH 8A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS