BPRR00101051471K00
MFR.Part #
BPRR00101051471K00
JLCPCB Part #
C17573215
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.289Ω 470uH 540mA 600mA ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS