BPSD00100965122K00
MFR.Part #
BPSD00100965122K00
JLCPCB Part #
C17219506
Package
SMD,10x9mm
Description
1.2mH 3.5Ω 500mA ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS