BPDR00070740101K00
MFR.Part #
BPDR00070740101K00
JLCPCB Part #
C17559121
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
100uH 358mΩ 650mA 650mA ±10% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS