BPRR001010512R2M00
MFR.Part #
BPRR001010512R2M00
JLCPCB Part #
C17201606
Package
SMD,10.1x10mm
Description
2.2uH 7.2mΩ 7.5A 9.25A ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS