MHCI05030-2R2M-R8
MFR.Part #
MHCI05030-2R2M-R8
JLCPCB Part #
C285728
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
2.2uH 35mΩ 5A 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS