BPRR00101051151MA0
MFR.Part #
BPRR00101051151MA0
JLCPCB Part #
C17487100
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.2A 1.4A 150uH 350mΩ ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS