BPRR00101041221K00
MFR.Part #
BPRR00101041221K00
JLCPCB Part #
C17291920
Package
SMD,10.1x10mm
Description
220uH 700mA 756mΩ 920mA ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS