LAYPH10060DL471MGA
MFR.Part #
LAYPH10060DL471MGA
JLCPCB Part #
C5745167
Package
SMD,10.1x10mm
Description
390mA 470uH 650mA 775mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS