BPDR00050520390M00
MFR.Part #
BPDR00050520390M00
JLCPCB Part #
C17623516
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
300mA 300mA 39uH 709mΩ ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS