BPRR001010415R6TA0
MFR.Part #
BPRR001010415R6TA0
JLCPCB Part #
C17343368
Package
SMD,10.1x10mm
Description
19.2mΩ 5.4A 5.5A 5.6uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS