BPRR00101041220TA0
MFR.Part #
BPRR00101041220TA0
JLCPCB Part #
C17595135
Package
SMD,10.1x10mm
Description
2.8A 22uH 4A 66.3mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS