BPRR00101041270M00
MFR.Part #
BPRR00101041270M00
JLCPCB Part #
C17256604
Package
SMD,10.1x10mm
Description
2.3A 2.6A 27uH 88mΩ ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS