BPRR00101051180T00
MFR.Part #
BPRR00101051180T00
JLCPCB Part #
C17407763
Package
SMD,10.1x10mm
Description
18uH 3.1A 3.2A 46mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS