LAYPH10040DL151MGA
MFR.Part #
LAYPH10040DL151MGA
JLCPCB Part #
C6285586
Package
SMD,10.1x10mm
Description
150uH 395mΩ 440mA 940mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS