BPRR00101031221K00
MFR.Part #
BPRR00101031221K00
JLCPCB Part #
C17617676
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.2Ω 220uH 490mA 500mA ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS