BPRR00101031150T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPRR00101031150T00
JLCPCB Part #
C17661360
Package
SMD,10.1x10mm
Description
15uH 2.05A 2.6A 91mΩ ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS